top of page

Втора победа за Балкан в контролите

Убедителна победа успя да запише Балкан Белоградчик във втората си контролна среща.Този път момчетата на старши треньора Димитър Димитров победиха Рациария Арчар с 6:2.Срещата отново се игра на стадиона в с.Ружинци и заради протестите започна с малко необичаен час 12:00 часа.

По принцип съперник на Балкан в днешния мач трябваше да бъде лидера в областната група на Видин Партизани Макреш,но в последния момент те отказаха контролата,защото не успяха да съберат достатъчно футболисти за срещата.

На заснежения и хлъзгав терен се получи не лош мач,а Балкан още от началните минути показа,че е по-класния отбор и желае повече победата.По два гола във вратата на Рациария нанизаха Антон Борисов и Митко Николов,а с по едно попадение се отчетоха Павел Методиев и Любомир Любенов.Символичните гости от Арчар реализираха по един гол в двете полувремена.Именно срещу днешния си съперник Балкан ще стартира втория дял от първенството,което беше отложено с една седмица и ще започне на 17 март.

Следващата седмица,ако позволява времето Балкан ще изиграе контролна среща най-вероятно с отбора на Ботев Грамада.