top of page

Голово реми за Балкан в Макреш

Кликнете на снимката, за да разгледате галерията от срещата.

В среща от шестия кръг на областната група на Видин отборите на Партизани Макреш и Балкан Белоградчик извъртяха зрелищно равенство.

Гостите от Белоградчик влязоха по-добре в мача и успяха да отбележат два гола дело на Станислав Кръстев.Последва отпускане в редиците на Балкан,явно породено от преднината от двата гола и домакините се възползваха умело от това.Стефан Филаретов-Филата върна един гол до почивката,а през второто полувреме с още два гола домакините направиха пълен обрат в срещата и поведоха с 3:2.

В самият край на този завързан двубой Николай Иванов-Пикси от дузпа оформи крайното 3:3 и донесе точката за балканци.Малко преди гола се получи неприятна ситуация с Георги Давидов от Балкан,който получи силен удар и то без топка от играч на домакините,но вместо да бъде изгонен получи само жълт картон от главния съдия Даниел Иванов,който се представи изключително посредствено в този мач с неадекватните си отсъждания и в двете посоки.

След тази победа Балкан се изкачи на второ място във временното класиране и изостава с шест точки от лидера Тимок Брегово,който е с мач повече.До края на есенния дял на балканци им остават три срещи,от които две домакинства на Дуло Видин и Рациария Арчар и тежко гостуване в последния девети кръг на Ботев Грамада.

С оглед на програмата Балкан има всички шансове да зимува в челото на класирането.